«Львівводоканал» припинить водопостачання до чотирьох сіл

1431012
Фото: Zaxid.net

Через відмову сіл Малехів, Збиранка, Великі і Малі Грибовичі укласти договори з ЛМКП «Львівводоканал», підприємство, відповідно до законодавства, змушене припинити водопостачання до цих сіл.

Про це йдеться на сайті Львівської міськради.

Відповідно до законодавчих норм, через відмову укладати договори на водопостачання, ЛМКП «Львівводоканал» змушене з 1 квітня припинити водопостачання до сіл Малехів, Збиранка, Великі і Малі Грибовичі. Для запобігання цій ситуації та забезпечення мешканців сіл стабільним водопостачання ще в лютому було надіслано листи сільським головам, оскільки, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», органи виконавчої влади, місцевого самоврядування зобов’язані забезпечити жителів міст та інших населених пунктів питною водою, кількість та якість якої повинні відповідати вимогам санітарних норм. Тобто, в цьому випадку керівництво сіл, як орган місцевого самоврядування, повинно забезпечити безперебійне і якісне водопостачання. Також неодноразово проводилися наради під головуванням заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака з представниками цих сіл. ЛМКП «Львівводоканал» погоджувався допомогти в укладанні договорів та наданні необхідних консультацій. В свою чергу місто офіційно запропонувало відшкодовувати вартість води, необхідної в межах потреб санітарно-гігієнічних норм - 1,5 м3 в місяць на одного мешканця. Однак жодного договору мешканці сіл Малехів, Збиранка, Великі і Малі Грибовичі з ЛМКП «Львівводоканал» не уклали.

«Відповідно до законодавчих норм, водопостачання може здійснюватися виключно на підставі укладених договорів. У цій ситуації ми пропонували мешканцям сіл Малехів, Збиранка, Великі і Малі Грибовичі два варіанти укладення договорів. Перший – мешканці ставлять лічильники і кожен укладає договори з ЛМКП «Львівводоканал» і вступає з ним в юридичні відносини та сплачує за спожиту воду. Другий – села створюють своє комунальне підприємство, яке укладає угоду з ЛМКП «Львівводоканал» і має відносини з ними.

Однак, жодного договору мешканці цих сіл не уклали з ЛМКП «Львівводоканал». Навпаки, висувають вимоги, які суперечать чинному законодавству.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: