дивись.info

Ryanair планує перевозити в Україні 16 мільйонів пасажирів на рік

Ryanair планує перевозити в Україні 16 мільйонів пасажирів на рік

Для авіакомпанії Ryanair Україна потенційно дуже гарний, великий і ніким не зайнятий ринок. 

Гендиректор ірландського лоукостера Ryanair Майкл О’Лірі бачить потенціал українського ринку для авіакомпанії у 16 млн пасажирів на рік.

«Вже в перший сезон роботи ми будемо виконувати 32 щотижневих рейси в Бориспіль. За перший рік ми плануємо перевезти тут 550 тис. пасажирів. Але це тільки початок – уже через півтора-два роки, я думаю, ми вийдемо в Україні на мільйонні обороти», – сказав він в інтерв’ю виданню ЦТС.

За його словами, те ж саме стосується і Львова. «Вже в цьому році ми відкриємо 14 щотижневих рейсів. У наших планах перевезти за перший рік роботи 250 тис. пасажирів. Це дуже значущі цифри для львівського аеропорту. І це тільки початок, ми бачимо тут дуже великий потенціал», – зазначив гендиректор Ryanair.

«За підсумками двох років роботи я прогнозую, що ми перевеземо понад 4 млн пасажирів в українських аеропортах, можливо, навіть більше. У Польщі, щоб збільшити пасажиропотік з 0 до 10 млн у нас пішло 10 років, в Україні, я впевнений, цей шлях Ryanair буде значно коротшим. Я бачу тут потенційно 16 млн пасажирів на рік», – сказав він.

При цьому О’Лірі додав: досвід авіакомпанії показує, що такі показники пасажиропотоку допоможуть додатково створити мінімум 600 робочих місць, з яких понад 400 – в Києві.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.