дивись.info

На Донеччині проросійські бойовики закатували до смерті 18-річного юнака

На Донеччині проросійські бойовики закатували до смерті 18-річного юнака
Фото: Влад Гіневич (vk.com)

В окупованій Макіївці Донецької області проросійські бойовики закатували до смерті 18-річного Влада Гіневича.

Як повідомляють друзі, хлопця доставили до відділу «поліції ДНР», а через кілька годин заявили його матері, що він помер. Про це у своєму блозі написав журналіст Денис Казанський.

«Вчора Влада забрали в “міліцію”. Забрали разом з мамою, відвезли на Бутовський поворот, біля паспортного столу. Його завели, а її залишили на вулиці. З її вуст вам доношу – вона чекала його годин 5-6, і він їй написав: “Мамо, принеси поїсти”. Вона стукала, але її не впускали. Потім приїжджає “швидка”… Вона каже, що зрозуміла, що щось тут не гаразд. Потім через деякий час виходять і питають: “Ви Гіневіч? ” І сказали: “Ваш син помер…”», – написали в соцмережі друзі загиблого хлопця.

Друзі Гіневича не вірять, що хлопець помер сам, і стверджують, що в «поліції» його били кийком по голові. Крім того, дівчина Влада заявила, що була на його похороні та бачила на тілі сліди тортур і побоїв. У «поліції» хлопця душили пакетом, били по голові.

«Після того, як з подачі друзів і родичів скандальна історія пішла гуляти по соцмережах, в «МВС ДНР» випустили заяву щодо того, що трапилося. Хлопця нібито запросили на бесіду щодо прогулів у ПТУ. Там, за словами поліцаїв, він зізнався, що вживає наркотики. А потім взяв і сам помер прямо у відділі», – написав Казанський.

Журналіст наголосив, що все це звучить, як божевілля.

«Звичайно, тільки останній дегенерат може повірити, що здоровий 18-річний хлопець, викликаний за прогули в поліцію, сам раптово помер там від набряку головного мозку», – резюмував Казанський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.