дивись.info

У Пенсійному фонді пояснили, чому пенсіонерам органів МВС пенсії перераховують за період з 2016 року

У Пенсійному фонді пояснили, чому пенсіонерам органів МВС пенсії перераховують за період з 2016 року
Фото: zik.ua

Постанову «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» було прийнято пізніше, ніж було внесено зміни у статтю 63 Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Відтак підстав для перерахунку пенсій пенсіонерам органів МВС не було.

Про це повідомила під час прес-конференції начальник ГУ пенсійного фонду у Львівській області Галина Недзельська.

«Питання в тому що 2015 року було внесено зміни у статтю 63 Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» і була прийнята постанова Кабміну про грошове забезпечення поліцейських. Враховуючи те, що про грошове забезпечення поліцейських було прийняте після прийняття закону про перерахунок пенсій військовим, підстав для перерахунку пенсій з новим грошовим забезпеченням не було. І тому ось зараз уряд прийняв постанову для того, щоб провести перерахунок пенсій від грошового забезпечення саме поліцейським», – пояснила Галина Недзельська.

Нагадаємо, є два механізми перерахунку пенсій – пенсіонерам органів внутрішніх справ і всім решта пенсіонерам силових відомств.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.