дивись.info

Прикордонники викрили масштабну схему ввезення в Україну авто на «єврономерах»

Прикордонники викрили масштабну схему ввезення в Україну авто на «єврономерах»

Уже зараз відомо, що зловмисникам вдалося провезти в Україну через КПВВ «Ягодин» більш як 130 автівок.

Працівники Держприкордонслужби викрили нелегальну схему ввезення в Україну авто на іноземній реєстрації. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У результаті копіткої та змістовної роботи оперативники Держприкордонслужби викрили схему незаконного ввезення в Україну транспортних засобів іноземної реєстрації та їх подальшої легалізації на території нашої держави. Також було встановлено коло осіб, які незаконно і зухвало взяли на себе повноваження державних органів», – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, працювали над цією справою прикордонники більше року. Завдяки цьому вдалося встановити всіх учасників масштабної оборудки. Також «чітко з’ясовано механізм здійснення протиправної діяльності, який полягав у незаконному ввезенні в Україну з Польщі автомобілів польської і литовської реєстрації. При цьому використовувалися підроблені контрольні талони з відмітками прикордонної служби і митниці про перетин кордону».

Уже зараз відомо, що зловмисникам вдалося провезти в Україну через КПВВ «Ягодин» більш як 130 автівок.

30 березня спецпідрозділ ДПСУ «Дозор» провів обшуки на Волині у приватних господарствах семи фігурантів справи. «Як результат, повністю підтверджено злочинну діяльність і вилучено ще ряд транспортних засобів та велику кількість речей і предметів, які буде використано як докази в суді», –поінформували прикордонники.

Під час обшуків виявили чотири незаконно ввезені автівки, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів.

Крім того, прикордонники знайшли окремі елементи відтисків і штампів українською і польською мовами, що їх використовували для підроблення різних документів, підроблені печатки польських нотаріусів, більш як тисячу бланків контрольних талонів, понад 60 польських свідоцтв про реєстрацію машин, близько 60 пакетів документів на автомобілі, зокрема і підроблені бланки доручень на право керування, поліси страхування, договори купівлі-продажу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.