дивись.info

На Тернопільщині дезертир отримав 11 років в’язниці

На Тернопільщині дезертир отримав 11 років в’язниці

11 років позбавлення волі з конфіскацією майна – такий вирок виніс Тернопільський міськрайонний суд дезертиру. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав військовий прокурор Олег Сенюк.

«На Тернопільщині 26-річний засуджений, а на 2015 рік – солдат С. зумисне, без поважних причин і без дозволу командування в/ч наприкінці вересня другого року війни самовільно залишив на 11 днів розташування частини. І вже за три тижні, 30 жовтня, знову вирішив скритися від служби. Не з’явившись вчасно до розташування в/ч із лікувального закладу, так провів 2,5 місяці на власний розсуд», – написав Олег Сенюк.

Він зазначив, що у ході судового засідання обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю і розкаявся.

«Тож Тернопільський міськрайсуд Тернопільської області при призначенні йому покарання врахував тяжкість злочину, тривалий час перебування за межами місця служби, а також уже наявність у нього судимості в минулому – за ч. 4 ст. 187, п.6 ч. 2 ст. 115, а також за ч. 4 ст. 407 КК України. Остаточний вирок – 11 років позбавлення волі та конфіскація майна, що, вважаю, є цілком справедливим», – повідомив військовий прокурор.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.