дивись.info

Львівські школярі здобули перемогу у Гімназіаді України з карате

Львівські школярі здобули перемогу у Гімназіаді України з карате
Фото: ЛОДА

З 30 березня по 1 квітня у стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулась Гімназіада України з карате.

Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.

Зазначається, що фінальні змагання Гімназіади України з карате завершились нокачі-перемогою львів’ян: школярі Львівщини перемогли в усіх вагових категоріях, впевнено виборовши загальнокомандне перше місце.

Кубок за друге загальнокомандне місце поїхав до Сумської області, а бронзу загального заліку отримали представники загальноосвітніх закладів Волині.

Фото: ЛОДА

Практично без нагород, але з новим досвідом вирушили додому спортсмени Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей, адже змагатися було з ким – участь у заході брали понад 100 учасників, зокрема школярі-каратисти з Йорданії та Республіки Чилі, які перетворили I гімназіаду України з карате у вагому подію міжнародного рівня. Іноземні представники брали участь у спаринг-сесіях з українськими школярами, щоб підвищити власну спортивну майстерність, а українці поєдинки з однолітками з іншим континентів використали, щоб підготуватись до всесвітньої гімназіади у Марокко.

Фото: ЛОДА

 

Організатором заходу виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також Українська федерація карате. Підтримку участі школярів Львівщини у змаганнях гімназіади України надають департамент освіти і науки та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.