Цьогоріч на Львівщині оздоровлять майже 3 тисячі дітей

1-13
Фото: ілюстративне. Джерело: city-izyum.gov.ua

Цьогоріч в області планують оздоровити майже 3 тисячі дітей пільгових категорій. Зокрема, на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей в обласному бюджеті передбачили 10 128 тис грн, що на 513 тис грн більше аніж торік.

Цьогоріч в області планують оздоровити майже 3 тисячі дітей пільгових категорій. Зокрема, на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей в обласному бюджеті передбачили 10 128 тис грн., що на 513 тис грн. більше аніж торік.

Про це йшлося сьогодні, 4 квітня, в межах громадського обговорення щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року, пише прес-служба ЛОДА.

«Відтак закуплять путівки до закладів розташованих на території Львівської області, а також закладів, які знаходяться на узбережжі Чорного моря. Закуповуватимуться путівки на оздоровлення терміном на 21 день, на відпочинок – 14 днів», - йдеться в поідомленні.

Як розповіли у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, путівки надаватимуть безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки в залежності від пільгової категорії до якої належить дитина.

Також із зазначеної суми 250 тис грн скерують для закупівлі послуг з відпочинку для дітей з Луганської та Донецької областей на території Львівської області.

Ще 250 тис грн виділять для закупівлі послуг з відпочинку для дітей учасників АТО Херсонської області на території Львівської області, що реалізується в межах програми обміну між областями.

Окрім цього, за кошти державного бюджету для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до кінця року виділять понад 1000 путівок  до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія».

Додамо, що торік за кошти обласного бюджету оздоровились 2 866 дітей пільгових категорій, з них: на території області - 1 776 дітей, на узбережжі Чорного моря - 1 090 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: