дивись.info

У Києві школярі так побили однокласника, що зламали йому хребет

У Києві школярі так побили однокласника, що зламали йому хребет

Хлопчик уже чотири місяці прикутий до ліжка.

У Києві школярі побили свого однокласника і зламали йому хребет. Про це повідомляє ТСН.

Інцидент стався 7 грудня 2017 року. Вже чотири місяці, як Максим прикутий до ліжка. 12-річний Максим активно займався плаванням та спортивно-бальними танцями. У вересні 2017 року хлопчик перейшов із простої школи у спеціалізований столичний ліцей, аби стати в майбутньому рекламістом. Через три місяці навчання, однокласники мало не вбили школяра.

«Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побили. Некришевич мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не попали. Некришевич сказав дітям, які там стояли: “Відійдіть!” і з усієї сили вдарив мене, я відскочив і упав», – згадує Максим.

Хлопчика привели у медпункт. Він скаржився на гострий біль у спині, грудях і серці. Не відчував ніг. Все, що зміг зробити, – зателефонувати до бабусі. У лікарні виявили набряк спинного мозку та забій грудної клітини. Через чотири дні поставили діагноз – перелом хребта. «Це не нещасний випадок! Нещасний випадок – це коли людина послизнулася і впала. А тут напали, побили, кинули і зламали хребет! Під час навчального процесу! В школі! Я віддала здорове дитя і забрала звідти скалічене!», – каже мама Максима Ганна Чернікова.

Керівництво ліцею запевняє, що провело розслідування і покарало винних. Кажуть, що проблем з буллінгом у навчальному закладі ніколи раніше не було. Проте мама Максима демонструє відео знущань над іншими дітьми, які учні викладали в інтернет. Натомість директор вважає, що це звичайні конфлікти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.