дивись.info

Донька Скрипаля зробила першу заяву після отруєння

Донька Скрипаля зробила першу заяву після отруєння

Поліція Лондона оприлюднила заяву від імені Юлії Скрипаль, у якій донька колишнього подвійного агента розповідає про свій стан здоров’я.

У заяві Юлії стверджується, що вона прийшла до тями понад тиждень тому і рада повідомити про «щоденне прибуття сил», пише УП.

«Я вдячна за виявлений до мене інтерес і за численні побажання одужання, які я отримую», – зазначає Юлія.

«Є багато людей, яким слід подякувати за моє відновлення, особливо хотіла б згадати жителів Солсбері, які прийшли на допомогу, коли мій батько і я були недієздатними. Крім того, я хотіла б подякувати співробітникам окружної лікарні Солсбері за їхню турботу та професіоналізм», – наголошує донька Скрипаля.

Юлія Скрипаль висловила сподівання на повагу до її особистого життя та життя її родини у період одужання. Водночас у заяві немає жодної згадки про стан здоров’я Сергія Скрипаля.

Нагадаємо, російський телеканал «Россия 1» у програмі «60 минут» оприлюднив нібито запис телефонної розмови доньки Сергія Скрипаля Юлії з лікарні з її двоюрідною сестрою Вікторією.

У ході розмови Юлія розповіла, що «все добре, все вирішується, всі ідуть на покращення, всі живі. У тата все нормально, зараз відпочиває, спить».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.