дивись.info

Савченко відмовилася проходити перевірку на поліграфі

Савченко відмовилася проходити перевірку на поліграфі

Узята під варту народна депутатка Надія Савченко відмовилася проходити судово-психологічну експертизу з застосуванням комп’ютерної поліграфії.

Про це повідомив завідуючий відділом психологічних досліджень Київського інституту судових експертиз Юрій Ірхін, передає Громадське.

За його словами, Савченко сама відмовилася від проходження експертизи, що пов’язано «виключно з процедурними питаннями».

Коли може відбутися тестування, Ірхін не уточнив.

«За ініціативою сторони захисту сьогодні така експертиза не відбулася. Вона відмовилася за причин, які пов’язані виключно з процедурними питаннями, які я не можу зараз озвучити, тому що це таємниця слідства. Але я сподіваюсь, що в найближчому майбутньому така експертиза проводитиметься, тому що Надія Вікторна налаштована на позитивний підхід до дослідження, але є певні процедурні питання», – зазначив Ірхін.

Раніше повідомлялося, що 5 квітня Савченко пройде перевірку на поліграфі.

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодує вже шостий день.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці.

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.