дивись.info

За добу пожежники Львівщини десять разів виїжджали на гасіння сухої трави

За добу пожежники Львівщини десять разів виїжджали на гасіння сухої трави

Вчора, 4 квітня, на Львівщині зафіксували 10 випадків горіння сухої трави. 

Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Зокрема, о 12:16 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Трускавець по вул. Городище, на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 1 300 м2.

«О 12:46 год. надійшло повідомлення про пожежу в с. Струтин Золочівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Струтинській СР. Вогнем знищено суху траву на площі 200 м2, дерев’яні піддони на площі 400 м2, металевий ангар розміром 10×20 м, преформи на площі 80 м2, що належать філії ТзОВ «Карпатські мінеральні води», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, о 13:35 год. надійшло повідомлення про пожежу в с. Солонка Пустомитівського району на відкритій території, земельна ділянка належить «Солонківській об’єднаній територіальній громаді». Вогнем знищено суху траву на площі 1500 м2.

А о 14:26 год надійшло повідомлення про пожежу в с. Стоянів Радехівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Стоянівській СР. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 15 000 м2.

Того ж дня, о 14:37 год надійшло повідомлення про пожежу в с. Наварія Пустомитівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Пустомитівській МР. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 15 700 м2. «О 15:57 год. надійшло повідомлення про пожежу в с. Бірки Яворівського району земельна ділянка належить Бірківській СР. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 1500 м2».

Зазнчається, що близько 17 год надійшло повідомлення про пожежу в селі Запитів Кам’янка-Бузького району на відкритій території, земельна ділянка належить Запитівській селищної ради та в селі Сороки Львівські Пустомитівського району на відкритій території, земельна ділянка належить Мурованській ОТГ.

Вже ввечері надійшло повідомлення про пожежу в с. Малі Підліски Жовківського району на відкритій території, земельна ділянка належить ЛКП «Новий Львів», де вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 950 м2. А також в с. Тростянець Миколаївського району на відкритій території, земельна ділянка належить Укрзалізниці. Вогнем знищено суху траву та чагарнику окремими осередками на площі 1000 м2.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.