дивись.info

Львівщина налагоджує співпрацю із Братиславою

Львівщина налагоджує співпрацю із Братиславою

Сьогодні, 6 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із професором Вищої Школи охорони здоров’я та соціальної праці святої Ельжбети в Братиславі Володимиром Крчмері.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

В межах зустрічі порушили питання майбутньої співпраці у соціальній сфері, а також освіті та медицині.

Очільник області відзначив той досвід, який вже напрацьований на Львівщині, а також наголосив на важливості покрокової співпраці у низці сфер.

«Ми вже маємо у наших ВУЗах добрі європейські знання. І дуже приємно, що ви сьогодні тут, щоб вибудувати ґрунтовну співпрацю, крок за кроком із соціальними, медичними та освітніми закладами, які є на території Львівщини. Дуже важливо сьогодні окреслити конкретні спільні кроки задля здобутків у майбутньому», – наголосив Олег Синютка.

Володимр Крчмері ознайомив присутніх із діяльністю Вищої Школи охорони здоров’я та соціальної праці святої Ельжбети в Братиславі.

«Маємо студентів по всьому світі, зокрема в Малайзії, Кенії, Сербії. Маємо міжнародну операцію з охорони здоров’я в тропічних країнах, а також соціальні проекти орієнтовані на безпритульних. Ми раді з вами співпрацювати в напрямі освіти, зокрема, щоб ваші студенти могли здобувати дипломи європейського зразка. Євросоюз потребує України та її науковців, студентів та загалом молодих кадрів в сфері соціології, менеджменту, психології. В питанні взаємовигідної співпраці можу сказати одне – що швидше Україна буде в Європі, то краще буде усім: і Європі, і Україні», – зазначив Володимир Крчмері.

Відтак порушили питання презентації Вищої Школи Св. Ельжбети перед потенційними студентами, започаткування співпраці з вузами Львівщини, організації обмінів студентами, лікарями, соціальними працівниками, реалізацію соціальних проектів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.