дивись.info

У Львові затвердили нові правила користування електротранспортом

У Львові затвердили нові правила користування електротранспортом

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив нові правила користування електротранспортом, передає кореспондент Дивись.info.

Нові правила узаконюють сучасні способи оплати проїзду, такі як електронний квиток, оплата через смартфон та банківські картки. Запроваджуються також різні тарифи, які залежать від способу оплати. Так запроваджується базовий тариф – разова поїздка. При цьому така ж сама поїздка з квитком купленим у водія, а не у кіоску на зупинці, обійдеться дорожче. Пасажир, який хоче придбати квиток у водія, має заходити лише через передні двері трамваю чи тролейбуса.

Зберігаються місячні та короткострокові абоненти, та пільгові квитки, дійсні лише за наявності підтверджуючих  документів. Запроваджується також «квиток у контролера» – його видаватимуть у випадку виявлення факту безоплатного проїзду, він буде дорожчим за разовий.

Згідно нових правил пасажир зобов’язаний закомпостувати квиток відразу, як  тільки увійшов до транспорту. При цьому несправність одного або кількох компостерів не звільняє від штрафу за безквитковий проїзд. Пасажир може їхати безкоштовно лише у тому випадку, якщо у транспорті несправні усі компостери. Пасажиру також може бути повернути вартість разового квитка у випадку поломки і простою транспорту понад 30 хвилин.

За новими правилами контролерами можуть бути не лише працівник «Львівелектротрансу», а також представники структур – юридичних осіб, які мають угоду з «Львівелектротрансом» на послуги з контролю оплати проїзду». Контролери також отримали право на зупинку транспорту для здійснення контролю.

Нові правила вступають у дію через місяць після публікації рішення виконкому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.