дивись.info

Після Великодня діток кличуть на казкові читання

Після Великодня діток кличуть на казкові читання
фото: архів, надане Лесею Кічурою

 Соціально-книжковий проект «Добрі мамині казки» продовжує організовувати на Львівщині зустрічі для читання, пише Дивись.info.

«Два тижні до Великодня мій графік був щільно розписаний на читання у школах та бібліотеках. Траплялося, що на день було заплановано навіть 2-3 читання. Дуже тішить, що навіть у передсвятковий час батьки, діти та вчителі дуже потребують казки. В останні дні перед святом ми обговорювали й мою нову казку про «Великодні писанки», яка ймовірно увійде до третьої збірки, яка запланована на осінь. Тож розмовляли з дітьми про символіку та традиції Великодня в Україні», – розповідає казкарка, автор проекту Леся Кічура.

Перед Пасхою авторка мандрувала школами Сихова, Винник, була в Червонограді. А вже після Пасхи графік розписаний на більш віддалені населені пункти – Славське, Рожанка, Волосянка, Мостиська, Жидачів, Тернопіль, Івано-Франківськ.

«Радію, коли контакту зі мною шукають керівники новоутворених ОТГ для того, аби запросити на казкову зустріч до себе для дітей своєї громади. Це переконує, що у таких містах, містечках та селах мешканці дбають про цікаве дозвілля своїх дітей, не нарікають на відсутність коштів, купу проблем, бюрократичні моменти, а просто різними шляхами намагаються досягнути мети – привезти казкову фею до своєї малечі», – додає авторка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.