дивись.info

Росія оприлюднила таємну переписку з Терезою Мей

Росія оприлюднила таємну переписку з Терезою Мей
фото: ria.ru

Генеральна прокуратура Російської Федерації оприлюднила листування з прем’єр-міністром Великобританії Терезою Мей під час перебування її главою МВС Британії.

Відповідні документи були опубліковані в Telegram-каналі відомства, передає «РИА Новости».

У заяві зазначено, що в 2010 році заступник генпрокурора РФ відправив на ім’я Мей особистий лист з приводу «неналежного забезпечення британською владою безпеки учасників кримінального процесу у справі Бориса Березовського».

Воно нібито залишилося без відповіді.

«За останні півтора десятка років в компетентні органи Великобританії було направлено 83 запити про видачу осіб для притягнення їх до кримінальної відповідальності. З цієї кількості за 72 запитами особи обвинувачуються у скоєнні або вже засуджені за вчинення розкрадань в Російській Федерації на загальну суму близько 500 мільярдів рублів», – розповів заступник генерального прокурора РФ Саак Карапетян.

За його словами, з цих запитів 60 вже відхилили, в тому числі 55 – у зв’язку з наданням статусу біженця або притулку через «кримінальне переслідування, визнане політично мотивованим».

Також у Росії пояснили, що дії Лондона по «справі Скрипаль» нібито змусили їх розкрити дані про небажання Британії співпрацювати по попередніх гучних справах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.