дивись.info

Монумент Слави у Львові обгородять

Монумент Слави у Львові обгородять

Виконком ЛМР доручив Галицькій адміністрації обгородити монумент Слоави на вул. Стрийській, передає кореспондент Дивись.іnfo.

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до свого рішення «Про вжиття заходів з усунення аварійності Монумента бойової слави радянських збройних сил на вул. Стрийській». Галицькій районній адміністрації доручено здійснити обгородження Монумента бойової слави радянських збройних сил з метою уникнення.

Як пояснив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, йдеться про потужнішу огорожу міцнішої конструкції. «Сьогоднішнє рішення, мало б зняти напругу, бо чітко буде відмежована та зона, яка є аварійною. Роботи щодо обгородження, у найближчі кілька днів будуть розпочаті», – розповів Андрій Москаленко у коментарі Дивись. Info.

Водночас, він не береться сказати, коли розпочнеться безпосередньо демонтаж.

«Елемент, який потрібно демонтувати, досить складний, тому є кілька варіантів його демонтажу. Проект має визначити, який з варіантів є найбільш оптимальним. Я думаю, що за тиждень ми вже визначимося», – додав заступник міського голови.

Читайте також: У Львові демонтують частину Монументу Слави

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.