дивись.info

Цього року у Львові відкриють 21 додаткову групу для дошкільнят

Цього року у Львові відкриють 21 додаткову групу для дошкільнят
Фото: ілюстративне. Джерело: rivne1.tv

У Львові тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків, а також проводяться роботи зі збільшення кількості груп дошкільної освіти у діючих садках.

Отже, у 2018 році буде відкрито 21 додаткову групу у садочках, що дасть змогу охопити 600 дітей дошкільною освітою, пише прес-служба ЛМР.

«Для батьків найголовнішим є те, щоб вони могли довірити свою дитину вихователям у садочках, а в подальшому вчителям у школі. Ми, в свою чергу, повинні забезпечити якісні умови для дітей і у садочках, і у школах»,- зазначиланачальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Отже, у 2018 році додатково буде відкрито 21 група, а саме:

  • 8 груп при ДНЗ № 156 (м.Винники)
  • 4 групи (Будинок школяра, вул. Грінченка)
  • 4 групи (вул. Олесницького, район Левандівки)
  • 3 групи ( при СЗШ № 70)
  • 2 групи (ДНЗ № 17).

Щоб забезпечити прозоре зарахування дітей та дати можливість контролювати чергу, у 2013 році було створено та запроваджено електронну реєстрацію, яку з моменту запуску постійно вдосконалюють, враховуючи побажання та зауваження батьківської громади та освітян.

«Однією із найважливіших проблем, яка є у місті – це є забезпечення дітей дошкільною освітою. Тому місто робить усе можливе для того, аби щороку відкривати якомога більшу кількість груп, щоби усі діти були забезпечені дошкільною освітою»,- наголосила Зоряна Довганик.

Зазначимо, що торік було відкрито додатково 26 груп, а саме: ДНЗ №№ 9 (5 груп), 116 (2 групи), 17 (7 груп), 39 (4 групи), 35 (1 група), 166 (1 група), 150 (2 групи), 48 (1 група), 127 (1 група), 14 (2 групи) до яких зараховано 650 дітей, та 29 груп короткотривалого перебування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, до яких зараховано 625 дітей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.