дивись.info

На Яворівщині державі повернули майже гектар землі вартістю понад мільйон гривень

На Яворівщині державі повернули майже гектар землі вартістю понад мільйон гривень

Рішенням Яворівського районного суду Львівської області задоволено позов Городоцької місцевої прокуратури в інтересах Головного управління Держгеокадастру Львівщини до фізичної особиста Наконечнянської сільської ради.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Судом визнано недійсним рішення сільської ради, відповідно до якого у приватну власність фізичної особи передано дві земельної ділянки – для будівництва житлового будинку і господарських споруд площею 0,21 га та ведення особистого селянського господарства площею 0,5441 га.

Крім цього, визнано недійсними державні акти на право власності на ці землі, скасовано їх державну реєстрацію, а також зобов’язано відповідача повернути їх у розпорядження держави.

Підставою звернення прокурора до суду стало те, що згадані земельні ділянки на час їх відведення знаходились за межами населеного пункту с.Наконечне Друге (на території Наконечнянської сільської ради) та належали до сільськогосподарських земель запасу, а відтак, відповідно до положень Земельного кодексу України, не могли відводитись органом місцевого самоврядування для інших цілей.

Судове рішення набрало законної сили, а відтак органи прокуратури вжили заходів для реального його виконання.

Як наслідок, землі на Яворівщині загальною площею майже 1 га вартістю понад 1 млн грн повернуто державі.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.