дивись.info

Невидану книгу Толкіна «Падіння Гондоліна» опублікують цього року

Невидану книгу Толкіна «Падіння Гондоліна» опублікують цього року

Син Джона Толкіна Крістофер вирішив випустити книгу «Падіння Гондоліна», яка була написана сто років тому, але так і не була видана. Вона вийде серпні 2018 року.

Про це повідомляє The Guardian.

Книга розповідає історію падіння ельфійського міста Гондоліна — це перший закінчений твір Толкіна про світ, який описує трилогія «Володар перснів».

За словами сина письменника, в «Падінні Гондоліна» вперше вимальовується сюжет і герой, чиї риси заклали міцну основу для майбутніх творів Толкіна.

«Це пригодницька історія, в центрі якої – герой мимоволі, який по ходу дії стає справжнім героєм. Це шаблон практично всього, що пізніше написав Толкін. Тут є і темний владика, і перше зіткнення з орками і балрогами», – розповів Крістофер Толкін.

Толкін написав цей твір, коли лежав у лікарні після битви на Соммі. Хронологічно це перша історія, що торкається подій всесвіту «Володаря перснів»: дія «Падіння Гондоліна» відбувається за тисячі років до подорожей хоббітів, коли на Гондолін нападає темний володар Моргот, повелитель Саурона. Книга також відкриє таємницю знайомства Ідрил і Туора – предків Елронда.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.