дивись.info

Цьогоріч у «Шевченківському гаю» відреставрують вісім об’єктів

Цьогоріч у «Шевченківському гаю» відреставрують вісім об’єктів

Цього року у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького візьмуться за реставрацію 8 об’єктів, зокрема, церкву із с. Стоянів і хату зі с. Сілець, що у секторі «Львівщина», а також відновлять не так давно реставрований буковинський вітряк зі с. Шилівці, який минулого року пошкодив буревій. 

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

Також зазначається, що за минулий рік у Шевченківському гаю відреставрували ще 9 об’єктів. Для цього із бюджету розвитку міста було використано 1 369 989,91 грн.

«Реставрація – процес постійний, затратний і дещо непередбачуваний, – розповідають працівники будівельно-реставраційного відділу Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. – Будівлям, з якими маємо справу, є понад сто, двісті і більше років, тому точно спрогнозувати перебіг реставраційного процесу важко».

«Як показує досвід, за рік у середньому ми реставруємо 8-9 великих архітектурних об’єктів. За минулий рік нам навіть вдалося перевиконати наш план: замість вказаних восьми, ми повністю зробили дев’ять, а ще один, хату зі с. Бережниця – відреставрували на 50 відсотків. Таким чином, незважаючи на труднощі, які створюють часом погода, а часом і людський фактор, ми упевнено працюємо, дотримуючись задекларованої стратегії Музею», – зазначив директор Роман Назаровець.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.