дивись.info

У Львові до 2020 року планують провести 100 міжнародних конференцій

У Львові до 2020 року планують провести 100 міжнародних конференцій

Упродовж минулого року у Львові відбулося 397 конференцій, із яких 74 – міжнародні. А вже до 2020 року у Львові мають намір досягти показника у 100 міжнародних конференцій.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Торік Львів здобув право на проведення Міжнародного медичного конгресу товариства хірургів-герніологів Європи. А це – близько 400 закордонних гостей,  – зазначає директорка комунального підприємства «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук. – А ми знаємо, що один конференц-делегат в середньому витрачає понад 100 доларів упродовж дня. Тож загалом лише одна міжнародна конференція принесе місту економічну вигоду в розмірі близько 6 млн грн».

За словами Ліни Остапчук, Львів уже має підтвердження щодо проведення тут престижних міжнародних конгресів на найближчі 3 роки. Окрім того, є стійка тенденція до постійного приросту в кількості заходів ділової гостинності в місті.

«Львів дедалі частіше обирають для проведення тут статусних конференцій, і це закономірно, адже у місті – чудова атмосфера, потужний науковий потенціал, є співпраця бізнесу та влади. Проте робота у цій сфері не дає швидких результатів і перемог, зате сприяє інтелектуальному, професійному і соціально-економічному розвитку міст та країни в довгій перспективі», – додає вона.

До слова, цьогоріч у Львові проведуть комплексне дослідження ринку ділової гостинності на замовлення ЛКП «Львівське конференц-бюро». Головна мета опитування – створити «портрет» середньостатистичного делегата конференції, дізнатись, скільки часу він проводить у місті та скільки коштів витрачає, а також проаналізувати, наскільки комфортною є місцева екосистема – готелі, транспорт, кейтеринг тощо – для проведення ділових заходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.