дивись.info

В Україні оберуть найгарніші книги 2018 року

В Україні оберуть найгарніші книги 2018 року
—упруга президента ћарина ѕорошенко, президент ”краины ѕетр ѕорошенко и генеральный директор Ќационального культурно-художественного и музейного комплекса "ћистецький јрсенал" Ќаталь€ «аболотна€ во врем€ V международного фестивал€ " нижный јрсенал" в  иеве, 26 апрел€ 2015 г. ‘ото Ћазаренко Ќиколай / POOL / ”Ќ»јЌ

В Україні 2 червня відбудеться конкурс на найкращий книжковий дизайн. Захід проводять міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та Goethe-Institut в Україні.

Про це йдеться у повідомленні «Арсеналу».

«Ми очікуємо в цьому році багато якісних і цінних книг з естетичним та інновативним оформленням. Я вважаю, що цей конкурс має безпосередній вплив на появу нових амбітних видавництв, мистецькі та новаторські видання яких є важливою альтернативою масовому продукту», — сказала директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер.

За словами керівниці «Мистецького Арсеналу» Олесі Островської-Лютої, восени 2018 року найгарніші книги покажуть на українському національному стенді у Франкфурті. Потім ці видання увійдуть до колекції «Найкрасивіші книги світу», яку формує Фонд «Мистецтво книги» та презентує на Лейпцизькому книжковому ярмарку.

Українські видавництва можуть подавати свої книжки на конкурс до 22 травня. Прийматимуться видання, створені з квітня 2017-го по травень 2018-го.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.