• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

Від початку квітня львів'яни добровільно здали 84 одиниці вогнепальної зброї

Від початку квітня львів'яни добровільно здали 84 одиниці вогнепальної зброї
Фото: Rivne Media

Триває місячник добровільної здачі зброї під час якого громадяни мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Зазначається, що від початку заходів громадяни здали в підрозділи поліції 84 одиниці вогнепальної зброї, з них 48 одиниць – зареєстровані. Зокрема:

- мисливської нарізної – 6 од.;

- мисливської гладкоствольної – 77 од.;

- холодної – 1 од.

Також мешканці Львівщини здали правоохоронцям 72 спеціальних засоби, зокрема:

- газових пістолетів, револьверів – 66 од.;

- пристроїв травматичної дії – 6 од.

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині триває з 1 по 30 квітня та проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження зброї у кримінальне середовище.

Нагадаємо, ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України передбачає відповідальність, зокрема, за зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. Вчинення такого кримінального правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Так, частина 3 цієї ж статті передбачає звільнення від кримінальної відповідальності осіб, котрі добровільно здали зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, які вони зберігали без передбаченого законом дозволу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: