Будівництво нової магістралі для сполучення з Рясне знаходиться на стадії проектування

riasne_z_neba_1

Для альтернативного сполучення мікрорайону Рясне, Рясне-2 у стратегію розвитку міста «Львів-2020» та стратегію розвитку мікрорайону Рясне-2024 включений проект з будівництва нової магістралі.

Вже готове техніко-економічне обґрунтування, яке виконало ЛКП «Інститут просторового розвитку», інформує прес-служба Львівської міськради.

«Це є дуже важливий проект. Його називають «проектування вулиці від вул. Суботівської до мікрорайону Рясне». Він був включений у стратегію розвитку міста «Львів-2020», як одна із трьох нових магістралей, яку необхідно побудувати. Зараз будівництво цієї дороги включено як пріоритетний проект в стратегію розвитку мікрорайону Рясне, розрахованої до 2024 р. Тому, впевнений, що терміни, які визначені для реалізації цієї стратегії, будуть дотримані, і ця дорога буде побудована. Адже це дуже важлива дорога, яка розвантажить вулицю Шевченка, та дасть можливість сполучити мікрорайон Рясне, Рясне-2 з центром Львова за допомогою громадського електротранспорту.

Зараз будівництво цієї дороги знаходиться на стадії проектування. Вже готове техніко-економічне обґрунтування побудови цієї магістралі. Воно виконане нашим комунальним підприємством «Інститут просторового розвитку». Передбачено 4 варіанти побудови. Це різні за вартістю і різні за технічними рішеннями варіанти. Зараз ми на стадії вибору найоптимальнішого варіанту, з якого будемо роботи робочий проект», - розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: