дивись.info

Львівські депутати вимагають тимчасово заборонити публічне прослуховування російськомовних пісень

Львівські депутати вимагають тимчасово заборонити публічне прослуховування російськомовних пісень

Депутати Львівської обласної ради звернулися до голови ЛОДА та керівників органів місцевого самоврядування, щодо встановлення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

За відповідне рішення під час сесії проголосувало 57 депутатів Львівської обласної ради, передає кореспондент Дивись.info.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, просимо у голови Львівської обласної державної адміністрації та керівників органів місцевого самоврядування Львівської області вжити заходів щодо встановлення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту у будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України», – йдеться у зверненні.

У зверненні також пропонується створити міжвідомчі робочі групи (за участю громадськості, правоохоронних органів та районних державних адміністрацій), метою яких буде проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.