Актуальні теми:

Підтримати

Львівський медуніверситет – другий серед медичних вишів України за рейтингом SciVerse Scopus

Львівський медуніверситет – другий серед медичних вишів України за рейтингом SciVerse Scopus

Видавничою службою «УРАН» на замовлення освітнього порталу Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus.

На підставі нього складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Про це повідомили у прес-центрі університету.

Згідно з даними рейтингу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 11 місце з-поміж 162 закладів вищої освіти України, маючи у своєму активі 36 пунктів за індексом Гірша  (h-індекс). Цей результат є вищим, ніж торік – у 2017 році університет посідав 12 сходинку рейтингу.

Також Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького є другим серед медичних університетів, поступаючись лише Донецькому національному медичному університету імені Максима Горького. Серед вишів Львова університет посідає третє місце після ЛНУ ім. І.Франка та НУ «Львівська політехніка».

Довідка

Результати рейтингу є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій. Станом на квітень 2018 року до бази даних Scopus включено 162 заклади вищої освіти України, що на 26 навчальних закладів більше, ніж у квітні минулого року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша –  кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань. Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Більше – тут: http://osvita.ua/vnz/rating/60539/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: