дивись.info

Товариство Червоного Хреста України святкує своє 100-річчя

Товариство Червоного Хреста України святкує своє 100-річчя

Товариство Червоного Хреста України було створене в Києві 18 квітня 1918 року як незалежне гуманітарне товариство Української Народної Республіки.

Через сто років після установчих зборів ТЧХУ перетворилося на широко визнану українську гуманітарну організацію, яка надає допомогу та поліпшує добробут для тих, хто потребує цього по всій країні.

Сьогодні ТЧХУ є справжньою загальнонаціональною організацією, яка має Національний комітет у Києві, 24 обласні організації та Київську міську організацію.

«Протягом багатьох років Товариство Червоного Хреста України є партнером Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Почався вже п’ятий рік конфлікту на сході України, і для тієї великої кількості людей, які потребують допомоги, тісна співпраця наших двох організацій залишається такою ж важливою, як і раніше. В цей особливий день я бажаю нашим друзям з ТЧХУ продовжувати розбудовувати успішну, ефективну та сучасну організацію. Вони можуть розраховувати на нашу цілковиту підтримку в цьому процесі, особливо зараз, коли переживають перехідний період і здійснюють глибокі реформи», – сказав Алан Ешліманн, глава делегації МКЧХ в Україні.

ТЧХУ та МКЧХ впевнено поглиблюють співпрацю в ряді сфер з моменту відкриття делегації МКЧХ в Україні у 2014 році. Наприклад, минулого року понад півмільйона людей скористалися послугами пунктів обігріву та охолодження Червоного Хреста по обидві сторони мосту біля Станиці Луганської, де отримали допомогу десятків волонтерів місцевого Червоного Хреста. Крім того, патронажні сестри Товариства Червоного Хреста України допомогли близько 5000 людей в Донецькій та Луганській областях, а сотні волонтерів Червоного Хреста взяли участь у реалізації спільних з МКЧХ проектів, серед яких доставка гуманітарних продовольчих та гігієнічних наборів, ремонт пошкоджених будинків, поширення знань про небезпеку мін та надання психосоціальної підтримки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.