• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

У Львові відкриють професійну арену для гри в петанк

У Львові відкриють професійну арену для гри в петанк

22 квітня об 11:00 год у сквері «На Валах» відбудеться відкриття спеціалізованої арени для гри в петанк.

Проект є одним із учасників конкурсу на громадський бюджет Львова – восени 2016 року він здобув перемогу в категорії малих проектів. Особливість нової петанк-арени в тому, що майданчики були з нуля спроектовані і збудовані спеціально для гри в петанк, і відповідають нормам для прийому не тільки всеукраїнських, але і міжнародних турнірів.

До кінця травня на майданчику встановлять трибуни для глядачів, у червні на цій території висадять нові рослини. Згодом тут також встановлять освітлення та вуличні меблі.

Загалом на реалізацію проекту було використано 150 тис. грн, проектні роботи виконав Інститут просторового розвитку, а підрядні роботи здійснило ТзОВ «Леопрестиж».

Офіційне відкриття розпочнеться о 11:00 год у неділю, 22 квітня, у сквері “На Валах” (вул. Винниченка, 4). Запрошені усі ентузіасти гри, представники влади, медіа та громадськості. Під час свята відбудеться дружній турнір, де спробувати себе у грі зможуть усі охочі.

Петанк – французька гра, яку зазвичай грають на твердому ґрунті або гравії. Умовами гри є стати на середину обмеженого кола кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. Нині у Львові грають три петанк-клуби, у яких приблизно 30 професійних гравців та 60-70 аматорів, які періодично грають. Особливістю та перевагою гри є доступність для різних вікових та соціальних груп, та відсутність необхідності спеціальної підготовки, щоб почати грати.

Контактна особа - Олег Піх, тел. +38 097 730 36 33, президент петанк-клубу «Леополіс». Веб-сайт: http://petanque.lviv.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: