дивись.info

МВС України підписало меморандум про співпрацю з ФБР

МВС України підписало меморандум про співпрацю з ФБР

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з директором Федерального бюро розслідувань США Крістофером Реєм підписав Меморандум про співробітництво відомств.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Ми провели зустріч із директором ФБР Крістофером Реєм і підписали Меморандум про взаємне співробітництво по низці питань, зокрема, боротьбі з незаконним обігом наркотиків та кіберзлочинністю», –  сказав Арсен Аваков.

За словами міністра, ця рамкова угода між МВС і ФБР дозволить покращити обмін інформацією та відкрити доступ до технічних можливостей.

«Одна з таких можливостей – це другий документ, який ми сьогодні підписали між Нацполіцією та Департаментом ФБР. Його зусилля направлені на боротьбу з організованою злочинністю. З директором ФБР ми обговорили цілий ряд загроз, які надходять до нас від путінського режиму. І також намітили деякі спільні кроки, які дозволять боротися з російською агресією», – сказав міністр.

Також, під час зустрічі сторони обговорили затримання учасників міжнародної кіберзлочинної платформи Avalanche, яка щодня інфікувала по всьому світу до півмільйона комп’ютерів.

«Мова йде про затримання хакера, якого США звинувачували у використанні фальшивих документів та привласнені коштів. Цей злочинець був заарештований у Полтаві. Спільна боротьба з кіберзлочинами буде тривати і далі, оскільки це діяльність, яка не має меж і кордонів», – наголосив міністр.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.