«Плівки Онищенка»: нардеп-утікач оприлюднив запис розмови з Порошенком

3ffb27757e4f1d422

Депутат-утікач Олександр Онищенко оприлюднив частину запису розмови нібито за участю президента Петра Порошенка.

Голос, схожий на президентський, обговорює з Онищенком домовленості з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього і бізнесу, передає Українська правда.

Діалог іде російською мовою.

Онищенко оприлюднив його в ефірі програми «Український формат» на телеканалі NewsOne увечері 18 квітня.

У ході розмови співрозмовники обговорюють якусь Юлю. «Вона продовжує мутити проти мене», – каже чоловік із голосом, схожим на голос Порошенка. Онищенко пропонує влаштувати їм зустріч.

https://www.youtube.com/watch?v=Y3Utjev6g8o

Депутат також повідомляє: «У Дубаї зустрів Злочевського, він уже рік з Ігорем (Кононенком – ред.) вирішує питання. Не знаю, чи доходить до Вас все про їхні домовленості. Злочевський попросив мене з Вами поговорити і зробити деякі пропозиції».

«Коли він зустрічається з Ігорем, то того цікавлять тільки поставки газу на його підприємства. А Коля хоче вирішити питання глобально», – каже Онищенко.

Депутат зазначає, що Злочевський викупив у «Кульчика» – польського бізнесмена Яна Кульчика – компанію (очевидно, «Куб-Газ»), яка видобуває близько 20 млн кубометрів газу, а також викупив компанію з гідророзриву.

«Він (Злочевський) готовий укладати всі контракти з "Нафтогазом", з іншими держкомпаніями і готовий віддати 50% компанії і ділити прибуток 50/50», – каже Онищенко.

Депутат зазначає, що є угоди про спільну діяльність із «Шеллом» та «ЕксонМобіл», «під них зроблено спеціальний законопроект, який звільняє ці компанії від рентних платежів як інвесторів», тобто рента до 2%.

«Коля готовий зайти інвестором у цю компанію, поставити свою західну компанію, яка увійде інвестором у спільну діяльність. Можна всі газові активи оформляти на цю компанію, тим самим буде і економія рентних платежів, і всю економіку будемо ділити 50/50», – заявив Онищенко .

«Ви в курсі, що Коля вже поставив на Ваші компанії більше 10 мільйонів доларів?», – додав він і співрозмовник відповів йому, що в курсі.

«Коля готовий згорнути цей борг, включити його теж у розрахунок. Цю пропозицію він просить передати для вас», – заявив Онищенко.

Людина з голосом, схожим на голос Порошенка, відповіла: «То Коля хороший хлопець. Я подумаю, що можна зробити. Просто по ньому останнім часом "збудилися" американці».

Олександр Онищенко пояснив «Українській правді», що вирішив саме зараз опублікувати цей запис у зв'язку з презентацією своєї книги.

«І 9 місяців до виборів. Я поступово буду інші матеріали публікувати», – зазначив він.

За словами Онищенка, далі буде цікавіше: «Це ягідки».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: