У Львові створили робочу групу, яка моніторитиме процес будівництва спорткомплексу на Сихові

1440100

У Львові створили робочу групу, яка буде системно моніторити процес будівництва спорткомплексу на Сихові.

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження «Про утворення робочої групи для будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові), пише прес-служба ЛМР.

Очолила робочу групу директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

«Ми минулого тижня обговорювали процес будівництва спортивного комплексу на Сихові. Ми у межах цього проекту хочемо збудувати великий амфітеатр, який буде вміщати понад 2,5 тис глядачів, а це дуже важливо для проведення міжнародних різних заходів, які підтримуються європейськими федераціями. Тим більше ми очікуємо підтримку з боку Уряду, мова йде про 30 млн гривень, ми подали вже документи», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відповідно до результатів Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу у житловому масиві «Сихів», з метою будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові), розпорядженням міського голови створено робочу групу, яка розробить дорожню карту робіт для будівництва Палацу спорту, а також здійснюватиме контроль за ходом будівництва.

До складу робочої групи увійшли:

  1. Г. Слічна - директор департаменту гуманітарної політики, керівник робочої групи
  2. Ю. Чаплінський - начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування, заступник керівника робочої групи
  3. У. Коржевич - заступник начальника відділу правової експертизи з земельних питань управління правової роботи юридичного департаменту, секретар робочої групи
  4. С. Коровайник - директор департаменту містобудування
  5. І. Кулинич - директор департаменту економічного розвитку
  6. І. Маруняк - директор департаменту житлового господарства та інфраструктури
  7. А. Нікулін - начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики
  8. Г. Гладяк - голова Сихівської районної адміністрації
  9. Х. Процак - начальник відділу «Прес-служба» управління  інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови»
  10. Р. Іванців - депутат міської ради, член постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики (за згодою).

Нагадаємо, місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». Відтак до серпня наступного року планують завершити розробку проекту і до кінця 2018 року розпочати будівельні роботи.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту:

-  Регбі

-  Гандбол

-  Баскетбол

-  Волейбол

-  Водне поло

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: