дивись.info

У Львові цього року видали вже понад 16 тисяч закордонних біометричних паспортів

У Львові цього року видали вже понад 16 тисяч закордонних біометричних паспортів

Ажіотаж щодо послуги з оформлення і видачі паспортів у Центрах надання адміністративних послуг Львова не спадає.

Торік нею скористалося понад 35 тис. осіб, в цьому році – вже 16,4 тис. осіб, пише прес-служба ЛМР.

Як зазначила директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, зараз у Львові позитивна динаміка щодо термінів оформлення та видачі закордонних біометричних паспортів.

Зокрема, зі слів Валентини Бартошик, цього тижня у ЦНАПах звичайні паспорти видають тим, хто подавав документи на їх оформлення у період з 10 до 19 січня, а термінові – тим, хто подавав документи на початку квітня.

Водночас, із видачею ID-карток затримок немає взагалі. Загалом станом на 13 квітня протерміновано видачу 7131 паспорта, що на 1,5 % менше, ніж попереднього тижня.

Зазначається, щодо видачі паспортів, то їх видають без проблем кожного дня: людина приходить, бере талончик на видачу паспорта і отримує паспорт.

В кожному ЦНАП міста Львова є по дві робочі станції, які облаштовані спеціальним обладнанням і підключені до єдиного демографічного реєстру – тобто надають послугу з оформлення і видачі паспортів (за винятком офісу в Рясне – там одна станція, та офісу на пл. Ринок – там немає такої послуги). Прийом однієї людини триває, орієнтовно, 15 хв., і за цей час сканують документи, вносять персональні дані, відбувається фотографування і зняття біометричних даних.

Зазначимо, що з 21 лютого замовити закордонний біометричний паспорт можна виключно за попереднім записом на офіційному сайті Львівської міської ради – «живу чергу» скасовано.

Водночас, в суботу сім’ї учасників АТО можуть подати документи на оформлення закордонного паспорта в ЦНАПах через попередній запис, який здійснює Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (м. Львів, вул. Пекарська, 41) за тел. 254-61-16,  067 962 83 25.

Відповідно до наказу Державної міграційної служби України від 03.11.2016 № 280, вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 557, 32 грн., до 7 робочих днів – 810,32 грн.

Нагадаємо, у кожному районі Львова працює Центр надання адміністративних послуг.  Зокрема – на вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), пр. Червоної Калини 72а (Сихівський район), вул. М. Хвильового, 14а, вул. Т. Шевченка, 354  (Шевченківський район), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район) та вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район). Графік роботи: понеділок-вівторок: 09.00 год. – 18.00 год. середа – четвер: 09.00 год. – 20.00 год. п’ятниця: 09.00 год. – 17.00 год. субота: 09.00 год. – 16.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.