дивись.info

Львів’яни зареєстрували петицію проти довгострокового відключення гарячої води

Львів’яни зареєстрували петицію проти довгострокового відключення гарячої води

Сьогодні, 23 квітня, у Львові зареєстрували петицію щодо припинення довгострокового відключення гарячої води через гідравлічні випробування.

«Щороку у квітні-травні у Львові проводяться гідравлічні випробування, і вони тривають майже місяць, а то і більше. При цьому тижнями нічого не робиться взагалі, а потім все випробовується за якийсь тиждень. Просимо припинити це знущання з громадян міста, – в поєднанні з транспортною проблемою, коли десятки людей їдуть в транспорті, не маючи можливості зайнятися особистою гігієною, як належить, і прогнозом гарячої погоди, це перетворює Львів на містечко третього світу Азії або Африки. Не кажучи вже про те, який імідж місту це створює для туристів», – йдеться в тексті петиції, яка зареєстрована сайті ЛМР.

Авторка петиції Тетяна Михайлишина також просить проводити ці випробування не в гарячу пору і скоротити терміни до тижня.

Нагадаємо, від сьогодні у Львові стартували гідравлічні випробування теплових мереж і деякі львів’яни близько місяця залишаться без гарячої води.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.