дивись.info

Незаконна рубка лісу на Львівщині: збитків на 857 тисяч гривень, штраф – 10 тисяч

Незаконна рубка лісу на Львівщині: збитків на 857 тисяч гривень, штраф – 10 тисяч

Факти незаконної порубки деревини в одному з районів Львівщини виявили працівники Управління захисту економіки у Львівській області та обласної прокуратури.

Про це повідомили у ГУ НП у Львівській області.

Правоохоронці встановили, що впродовж весни – літа 2017 року майстер лісу районного лісогосподарства, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, допустив у закріплених за ним кварталах самовільні рубки 84 дерев породи дуб та граб.

Окрім того, посадовець не вживав заходів щодо виявлення порушників і притягнення їх до відповідальності та не доповідав керівництву лісопідприємства про факти незаконних рубок, які мали місце у ввіреному під його охорону обході. Внаслідок протиправних дій чоловіка  охоронюваним державою інтересам та підприємству було завдано збитків на 857 тисяч гривень.

Майстру лісу, який створив передумови для вчинення самовільної вирубки дерев, повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість),  обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

У квітні цього року місцевий суд визнав винним майстра лісу у скоєнні злочину та призначив йому покарання – три роки позбавлення волі (з іспитовим терміном 1 рік та 6 місяців) з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій на лісогосподарствах протягом вісімнадцяти місяців та зі штрафом 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 10200 гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.