дивись.info

Стало відомо, коли пройде додаткова сесія ЗНО

Стало відомо, коли пройде додаткова сесія ЗНО

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти затверджено графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомляється на сайті центру.

«Цьогоріч додаткова сесія розпочинається 2 липня тестуванням з української мови і літератури, 3 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики; 4 липня – з англійської й іспанської мов; 5 липня – біології, німецької мови; 6 липня – історії України; 9 липня – географії, французької мови; 10 липня – фізики. Завершується додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії. Важливо зазначити, що тестування з іспанської, німецької та французької мов буде розпочинатися о 14:00», – йдеться у повідомленні.

У Центрі оцінювання якості освіти зазначили, що ЗНО під час додаткової сесії можуть проходити особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень; учасниками антитерористичної операції; засудженими до позбавлення волі або узяті під варту. А також ті, хто не зміг взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їхніх дій та волі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.