• USD: 36.50
  • EUR: 38.90

У бізнес-центра Львова вибухівки не виявили

У бізнес-центра Львова вибухівки не виявили

25 квітня, о 13.59 годині, від ГУ НП України у Львівській області надійшла інформація, про отримане анонімне повідомлення, що у Львові за адресами — вул. Героїв УПА, 73 — бізнес-центр «Таурус», вул. Промислова, 52 — Бізнес-Центр «Український капітал», вул. Б. Хмельницького, 176 — Бізнес центр «Lemberg», закладено вибухові пристрої. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось. На час обстежень загалом із трьох приміщень вивели 930 осіб.

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

На місці події на вул. Героїв УПА, 73 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 24 осіб та 6 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено 330 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Франківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень бізнес-центру та прилеглої території. О 16.30 год. пошукові роботи завершено — вибухового пристрою не виявлено.

На місці події на вул. Промислова, 52 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 23 осіб та 7 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено близько 300 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Шевченківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщення бізнес-центру та прилеглої території. О 16.00 год. пошукові роботи завершено — вибухового пристрою не виявлено.

На місці події на вул. Богдана Хмельницького, 176 працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» в складі 28 осіб та 8 одиниць техніки. На час обстеження з приміщень будівлі виведено близько 300 осіб. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Личаківського відділу ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщення бізнес-центру та прилеглої території. О 17.00 год. пошукові роботи завершено — вибухового пристрою не виявлено.

Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: