дивись.info

ДП Міноборони розіграло тендер на майже 2,5 мільйона за 20 хвилин

ДП Міноборони розіграло тендер на майже 2,5 мільйона за 20 хвилин

25 квітня ДП Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій» уклав угоду на постачання портландцементу вартістю 2 мільйони 450 тисяч гривень.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Тендерна документація була оприлюднена сьогодні об 11.33, а вже об 11.42 визначений переможець – ТОВ «Виробнича Компанія «Енергопромгруп», яке було єдиним учасником торгів, а об 11.53 підписаний договір.

Сама угода відсутня на сайті. Натомість з інформації про предмет закупівлі відомо, що йдеться про тисячу тонн портландцементу ПЦ ІІ/А Ш-500, який має бути поставлений у період з 18 квітня по 31 грудня 2018 року.

Про ТОВ «Виробнича Компанія «Енергопромгруп» відомо, що воно існує рік і два місяці. За даними YouControl, основним видом діяльності підприємства є оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Статутний капітал – 10 тисяч гривень. Жодних даних про фінанси компанії немає і жодних тендерів досі фірма не вигравала, ба більше, навіть не брала участі у торгах.

Засновником і керівником ТОВ «Виробнича Компанія «Енергопромгруп» є Мар’ян Попко, який пов’язаний загалом із 8 компаніями, три з яких перебувають в стані припинення. У шести Мар’ян Попко зазначений в історичних даних як керівник, актуально він є директором ТОВ «Виробнича Компанія «Енергопромгруп» та ТОВ «Компанія «Енергопромгруп», бенефіціаром якої є Андрій Маслюк. Останній, натомість, має стосунок до 19 компаній, 11 з яких знаходяться за однією адресою – на вулиці Замкненій у Львові.

Андрій Маслюк – син Галини Маслюк – бізнес-леді та почесного консула Казахстану у Західній Україні. Вона є співзасновницею елітного обслуговуючого кооперативу «Крассула» у селі Горенка на Київщині, а також низки інших компаній. Серед засновників кооперативу Ігор Францкевич (екс-голова «Райфайзен Банку», пізніше голова правління «БрокБізнесБанку» Сергія Курченка); Сергій Яременко (екс-голова правління державного «Укрексімбанку», екс-заступник голови НБУ), а також його син Єгор Яременко; Микола Стеблинський (екс-заступник голови Держінвестпроекту при очільникові Владиславові Каськові); Василь Марчук (екс-голова правління «Львівгазу», 2005-2013 рр.).

За даними видання «Олігарх», Галину Маслюк пов’язують із першим віце-прем’єром Степаном Кубівим.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.