дивись.info

Стало відомо, коли відкриють для проїзду вулицю Рутковича

Стало відомо, коли відкриють для проїзду вулицю Рутковича
Фото: ternograd.te.ua

На вул. І. Рутковича у Львові триває завершальний етап ремонтних робіт, який розпочався у 2017 році. Відкрити вулицю для проїзду планують після 20 травня.

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

Зазначається, що на вул. І. Рутковича вже замінено водопровід і каналізацію та триває мощення дорожнього покриття. Також тут проведено роботи по озелененню — висаджено 320 кущів магонії і 16 кленів.

Окрім того, у 2018 році триватимуть масштабні роботи з капітального ремонту доріг Львова.

«Капітальні ремонти дорожнього покриття відбуватиметься у кожному районі міста. Зокрема, у Галицькому районі заплановано провести роботи на суму 24 млн. 243 тис. грн. Серед важливих об’єктів — це капітальний ремонт вул. Котлярської, вул. Просвіти та вул. Руданського», – йдеться в повідомленні.

Як зазначив голова Галицької РА Андрій Зозуля, капітальний ремонт вул. І. Рутковича розпочали у 2017 році, минулого року вдалося замінити інженерні мережі, замінено водопровід та каналізаційні випуски з будинків.

«Загалом проектом передбачено кілька цікавих технічних рішень, зокрема, передбачено три пішохідні переходи, які будуть підняті, для заспокоєння руху, з огляду на те, що тут є і дитячий садочок і багато житлових будинків. Зараз тривають роботи з облаштування дорожнього покриття. Стелимо бруківку. Досі на цій дорозі був асфальт», — зазначив голова Галицької РА.

За його словами, цього року також заплановані масштабні ремонтні роботи з капітального ремонту вул. Просвіти з повною заміною мереж. Вже розпочаті ремонтні роботи по вул. Котлярській.

Згідно з проведеним тендером, генпідрядником ремонтних робіт на вул І. Рутковича стало ТзОВ «Захід Пласт». Вартість реалізації проекту є 4 млн. 750 тис. грн.

Нагадаємо, за інформацією управління інженерного господарства ЛМР, у 2018 році з міського бюджету передбачено виділити 578 млн. грн для ЛКП «Львівавтодор» і департаменту ЖГІ для ремонту доріг, районним адміністраціям на капітальний ремонт вулиць, доріг, дворів, тротуарів передбачено близько 73 млн. грн, і на поточний ремонт, утримання і ліквідацію аварійної ямковості передбачено близько 46 млн. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.