дивись.info

Старі нові чиновники: внутрішню безпеку ДФС Львівщини може очолити скандальний екс-ДАІвець

Старі нові чиновники: внутрішню безпеку ДФС Львівщини може очолити скандальний екс-ДАІвець

Управління внутрішньої безпеки ДФС у Львівській області може очолити скандальний екс-ДАІвець Ігор Цимбрило.

Про це ІА Дивись.info стало відомо із власних джерел.

«Державна фіскальна служба розглядає кандидатуру Ігоря Цимбрила на посаду начальника внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області», – повідомило джерело.

Сьогодні Ігор Цимбрило очолює другий відділ Управління внутрішньої безпеки ДФС області.

Нагадаємо, що Ігор Цимбрило став відомий після того, як його звинуватили у переслідуванні майданівців. Зокрема він намагався вручити протокол про порушення ПДР священику, викладачу УКУ отцю Михайлу Димиду. Згодом Франківський суд Львівської області визнав дії Цимбрила протиправними.

Відтак коли влітку 2014 року Ігор Цимбрило був призначений на посаду начальника ДАІ Львівщини, це викликало чималий резонанс і спротив суспільства.

А 2015 року скандального Ігоря Цимбрила відправили до Житомира начальником відділу ГУ ДФС області. Натомість 2017-го він таки повернувся на Львівщину вже як начальник другого відділу управління внутрішньої безпеки обласного ГУ ДФС. До його обов’язків входить контроль за роботою митників.

До речі, у листопаді 2017 року під час зустрічі з активістами, які були невдоволені поверненням до Львова чиновника часів Януковича, Ігор Цимбрило переконував, що, згідно з досудовим розслідуванням, його дії під час Євромайдану не були визнані неправомірними.

Згідно із декларацією про доходи за 2017 рік, Ігор Цимбрило володіє квартирою площею 43,8 метра у Львові, а його дружина – автомобілем Toyota Avensis 2006 року випуску. З доходів посадовець задекларував зарплату у понад 135 тисяч гривень, натомість дружина заробила трохи більше ніж 155 тисяч гривень. На двох вони отримали близько 18 тисяч гривень процентів за депозитами. Натомість у банку пан Цимбрило має рахунок на понад 7 тисяч доларів, а дружина – 5 тисяч доларів. Готівки – 16200 доларів, дружина – 15500 доларів.

У декларації за 2016 рік, коли Ігор Цимбрило працював у Житомирі, у декларації він зазначав доньку, якій зробив подарунок вартістю майже 247769 гривень. Ймовірно, йдеться про квартиру у Львові площею 92,7 кв м, яку декларує донька і вартість її  247769 гривень (за останньою оцінкою), натомість вартість на дату набуття – 403313.

До речі, у декларації за 2016 рік, коли Ігор Цимбрило працював у Житомирі, не зазначено житло (службова квартира, гуртожиток, винайняте помешкання тощо), де жив посадовець.

До речі, раніше призначення Ігоря Цимбрила на керівні посади у ДФС пов’язували з нардепом Андрієм Антонищаком.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.