дивись.info

В Унівській лаврі відбудеться проща для алкозалежних

В Унівській лаврі відбудеться проща для алкозалежних

28 квітня відбудеться Всецерковна проща «Дорогою зцілення» до Унівської Лаври. Паломництво присвячене молитві за боротьбу з алкоголізмом в Україні, пише Експрес-онлайн.  

Ще на сесії Синоду УГКЦ постановили, що така проща має відбуватись у суботу перед неділею розслабленого. Тож духовенство запрошує до молитви алкозалежних та їх рідних.

«У програмі прощі – Архієрейська Божественна Літургія, яка розпочнеться об 11.00, молитва перед іконою Невичерпна Чаша, спілкування в групах, складання присяги і запис у Золоту книгу тверезості, – розповідає Валентина Комадовська, секретар-референт руху «За тверезість життя». – Загалом паломництво триватиме приблизно до 17.00. До участі зголосилося вже більше тисячі осіб».

Організатори нагадують, що під час паломництва рідні алкозалежних зможуть записатися у Золоту книгу тверезості, яка є в Уневі. Для цього слід скласти присягу.

«Слід вказати своє ім’я, на скільки часу складається присяга, а також назвати того, за кого складаємо цю жертву і просимо благодать зцілення, – пояснює Валентина Комадовська. – Після цього слід вписати в книгу порядковий номер, ім’я та прізвище. Загалом в Україні є понад 600 книг тверезості.    Тим часом, з алкозалежними буде проводитись робота в групах. Із ними працюватимуть священики, які є добрими психотерапевтами і допомагають таким людям уже десятки років».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.