дивись.info

Вже восени в аеропорту «Львів» можуть з’явилися нові авіакомпанії

Вже восени в аеропорту «Львів» можуть з’явилися нові авіакомпанії

Делегація Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького взяла участь у великому міжнародному авіаційному форумі Routes Europe 2018, який відбувся 22-24 квітня у іспанському місті Більбао.

Про це повідомляється на сторінці аеропорту у соцмережах

Як зазначають організатори заходу, у ньому взяли участь 1200 делегатів, представники 300 аеропортів, 100 авіаліній та 50 туристичних агенцій з усього світу.

Серед учасників цього року була рекордна кількість робочих груп з українських летовищ. Окрім Львова, це Київ (Бориспіль), Київ (Жуляни), Харків, Одеса, Вінниця, Запоріжжя. Таку нагоду зустрітись, представники українських делегацій використали для перемовин та обміну досвідом по залученню нових авіаперевізників, яким ділилась, зокрема, і генеральний директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська.

Також відбулися переговори з давніми партнерами аеропорту «Львів»: авіакомпаніями Wizz Air, Ernest Airlinest та Lot, в ході яких обговорювались результати роботи щодо чинних напрямків та тих, які вже заплановано відкрити, намітилися перспективи подальшої співпраці.

Ще важливим аспектом переговорів було обговорення Угоди про САП (Спільний авіаційний простір) між Україною та Європою. Адже двосторонні міждержавні угоди значно обмежують умови співпраці, особливо відкриття нових рейсів до Франції, Португалії, Нідерландів та ще низки інших країн.

Та все ж найважливішими завжди є переговори з новими авіакомпаніями. Цього року вдалося провести перемовини з авіакомпаніями Norwegian, Vuelling, Euro Atlantic, Delta, Nordica, Finnair.

Як зазначила генеральний директор МА «Львів» Тетяна Романовська: «Повертаємося з Більбао з авіаційного форуму Routes Europe 2018, як завжди, з добрими новинами. Провели переговори з декількома новими авіакомпаніями для Львова та плануємо вже з осені опрацювати, оголосити, а може, й відкрити щонайменше декілька нових європейських маршрутів».

А наразі уже в найближчі дні відбудуться відкриття двох давно очікуваних рейсів: 27 квітня стартує напрямок Львів-Барселона, від авіакомпанії МАУ, а 1 травня – рейс Львів-Лондон від перевізника Wizz Air.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.