дивись.info

У США заарештували маніяка, якого не могли спіймати 40 років

У США заарештували маніяка, якого не могли спіймати 40 років

Поліція Сакраменто оголосила, що розкрила серію жорстоких згвалтувань і вбивств, які були скоєні в США у 1970-х і 1980-х роках. Маніяком виявився 72-річний колишній поліцейський Джеймс Джозеф Деанджело.

Особистість злочинця, відомого під прізвиськами «Справжній нічний мисливець», «Ґвалтівник зі Східного району» і «Вбивця із Золотого штату», вдалося встановити завдяки ДНК-тестам, повідомляє Meduza.

Колишнього поліцейського Джозефа Джеймса Деанджело звинувачують як мінімум у восьми вбивствах; в цілому його ім’я пов’язують з 12 вбивствами, 50 зґвалтуваннями і незаконному проникненні в 100 будинків.

Частина з цих злочинів він скоїв будучи співробітником поліції — і, можливо, користуючись своїми повноваженнями. Деанджело був звільнений з поліції в 1979 році — після того, як його заарештували за крадіжку молотка і відлякуючого спрею для собак з господарського магазину.

Під час арешту Деанджело жив неподалік від місць деяких його передбачуваних злочинів. Як розповів представник міської влади, злочинець був здивований, побачивши на своєму порозі наряд поліції, але не чинив опору при арешті.

Деякі сусіди арештованого називали його «милим дідусем» і перфекціоністом, інші описували як тиху і закриту людину, але при цьому «трохи дивну» і «трохи не в собі». За їх словами, Деанджело був запальним і міг накричати на мешканців сусідніх будинків за дрібні незручності, наприклад, за те, що хтось косив газон рано вранці.

У 2006 році американська сценаристка Мішель Макнамара створила блог True Crime Diary, присвячений загадковим злочинам. Пізніше їй запропонували написати про це книгу.

Робота над книгою зайняла кілька років, але письменниця не встигла її закінчити — у 2016 році вона померла уві сні. Справу закінчив її чоловік, письменник і стендап-комік Паттон Освальд.

Книга «Я зникну в темряві» вийшла в лютому 2018 року і стала бестселером. На початку квітня телеканал HBO купив права на екранізацію книги; за нею планують зняти документальний серіал.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.