дивись.info

Через блокування електропоїзда на станції Скнилів затрималися 10 тисяч пасажирів

Через блокування електропоїзда на станції Скнилів затрималися 10 тисяч пасажирів

У «Львівській залізниці» призначили службове розслідування з приводу того, чи можна було запобігти ситуації, яка виникла вчора на станції Скнилів у Львові, де близько 200 людей блокували рух електропотяга Львів-Мукачево через те, що не змогли у нього поміститися, пише Zaxid.net

Ситуація із блокуванням стала наслідком сукупності чинності. Один із них – кількакратне збільшення пасажиропотоку на стрийському напряму напередодні травневих вихідних, заявила прес-служба «Львівської залізниці».

«До традиційного пасажиропотоку у стрийському напрямку додалися пасажири, які не змогли виїхати автомобільним транспортом. Тож одномоментне збільшення навантаження на залізничний транспорт не дало можливості залізничникам миттєво задовольнити кількакратне збільшення пасажиропотоку», – зазначено у повідомленні.

При цьому на підприємстві уточнили, що зі станції Скнилів на згадуваний електропоїзд було продано лише дев’ять квитків.

«Після перемовин із працівниками магістралі та представниками національної поліції, які прибули на місце події за викликом залізничників, усім пасажирам запропонували місця у рухомому складі електропоїзда, що повертався до Львова зі Сянок. Зі станції Скнилів цей поїзд вирушив у напрямку Стрия. Таким чином, о 20:40 рух поїздів на дільниці було розблоковано», – сказано у повідомленні.

За їх інформацією, блокування електропоїзда призвело до того, що понад 10 тис. пасажирів поїздів, які слідували через заблоковану ділянку за маршрутами, були змушені чекати на розблокування ділянки для продовження руху. Більше того, після розблокування залізничникам необхідно було надолужувати графік, що негативно вплинуло на ритмічність перевезень та могло створити потенційні загрози безпеці руху.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.