дивись.info

Донецький священик, звільнений з полону «ДНР», потребує допомоги

Донецький священик, звільнений з полону «ДНР», потребує допомоги

Священик переніс кілька операцій і хіміотерапію після полону, пише Лівий берег.

Греко-католицькому священику отцю Тихону з Донецька, який був в полоні бойовиків, терміново потрібна фінансова допомога для проведення операції.

У 2009 році в судинах ноги о. Тихона була агресивна пухлина, гемангіоендотеліома. Священик переніс операцію і кілька курсів хіміотерапії. Після полону рівень онкомаркерів став критичним. Йому провели курс хіміотерапії, операцію з видалення виразки шлунка, а також радикальне лікування цукрового діабету. За його словами, зараз лікарі видалять йому лімфатичну пухлину на нозі і зроблять реконструкцію лімфатичних судин. Операція буде проходити в Талліні 15 травня.

«Якщо все пройде добре – операція принесе в моє життя кардинальні зміни на краще, тому що ця проблема мене мучить з 1994 року», – зазначає священик в Facebook.

Вартість операції складає 210 тис. Грн. Всі, у кого є можливість допомогти священикові, можуть перераховувати кошти на картку Приватбанку 5363 5423 1004 5415.

Читайте також: Господь створив нас різними, тож ми можемо збагатити одне одного, – о. Тихон Кульбака (відео)

Нагадаємо, ІА Дивись.info колись писали про священика Тихона Сергія Кульбаку. Великий матеріал зі священиком про пошуки взаєморозуміння у часи війни дивіться тут.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.