Мадридський «Реал» втретє поспіль вийшов у фінал Ліги чемпіонів

5ae8d3b3183561a7558b45fe

Мадридський «Реал» за сумою двох матчів обіграв «Баварію» і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Матч в Баварії тиждень тому закінчився з рахунком 2:1 на користь іспанського клубу, а в Мадриді 1 травня суперники зіграли внічию - 2:2.

«Реал» вийшов у фінал Ліги чемпіонів в третій раз поспіль і в четвертий раз за останні п'ять років.

У матчі в Мадриді рахунок був відкритий вже на третій хвилині - відзначився гравець «Баварії» Йозуа Кіммі. Потім два рази забив гравець «Реала» Карім Бензема, а на 63-й хвилині Хамес Родрігес зрівняв рахунок.

У другому півфіналі Ліги чемпіонів зустрічаються «Ліверпуль» і «Рома». У домашньому матчі «Ліверпуль» переміг італійський клуб з рахунком 5: 2. Матч-відповідь відбудеться 2 травня.