дивись.info

Дорогу Львів-Мукачево відремонтують за 88 мільйонів гривень

Дорогу Львів-Мукачево відремонтують за 88 мільйонів гривень

Служба автомобільних доріг у Львівській області 27 квітня підписала два договори з ТОВ «ПБС» 27 квітня 2018 року на ремонт автошляху Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани − Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів на загальну суму 88 млн грн.

Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Згідно з першою угодою, до кінця 2018 року ТОВ «ПБС» здійснить поточний середній ремонт двох ділянок (2,6 км та 2,5 км) автомобільної дороги Н-09 за 83,85 млн грн. В середньому вартість ремонт 1 км становитиме 16,45 млн грн. Згідно з договірною ціною, на заробітні плати піде 665 тис. грн, а прибуток для «ПБС» закладено на рівні майже 272 тис. грн.

Крім переможця, участь в аукціоні брали ще дві компанії – київське ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» та одеське ТОВ «Автомагістраль-Південь». Протягом торгів конкуренти не знижували своїх цінових пропозицій. Лише фірма-переможець знизила свою початкову пропозицію на 1,25 млн грн.

ТОВ «ПБС» зареєстроване у 2004 році в Івано-Франківську. Її власницею є Іванна Непик, а керівником – Олексій Пастернак. «ПБС» контролює нардеп Олександр Шевченко, який раніше керував курортом «Буковель». ТОВ «ПБС» вже не вперше ремонтує львівські дороги. Минулого року компанія уклала п’ять угод зі Службою автомобільних доріг у Львівській області на загальну суму майже 95 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.