дивись.info

Петиція про припинення відключення гарячої води майже набрала потрібну кількість голосів

Петиція про припинення відключення гарячої води майже набрала потрібну кількість голосів

404 голоси з 500 необхідних набрала петиція «Припинити довгострокове відключення гарячої води через гідравлічні випробування», яка була опублікована в електронному реєстрі 23 квітня.

«Щороку у квітні-травні у Львові проводяться гідравлічні випробування і вони тривають майже місяць, а то і більше. При цьому тижнями нічого не робиться взагалі, а потім все випробовується за якийсь тиждень. Просимо припинити це знущання з громадян міста, – в поєднанні з транспортною проблемою, коли десятки людей їдуть в транспорті, не маючи можливості зайнятися особистою гігієною, як належить, і прогнозом гарячої погоди, це перетворює Львів на містечко третього світу Азії або Африки. Не кажучи вже про те, який імідж місту це створює для туристів. Просимо проводити ці випробування не в гарячу пору, і скоротити терміни до тижня», – йдеться у петиції.

Для збору підписів під петицією залишилося 50 днів.

Нагадаємо, 23 квітня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочне щорічні гідравлічні випробування теплових мереж. Мета випробувань – виявити і ліквідувати дефекти, а також перевірити щільність та механічну міцність трубопроводів і кріплень.

У період із 23 квітня по 19 травня триватимуть випробування мереж від ТЕЦ-1, ТЦ «Південна» і ТЦ «Північна». У Залізничному районі м. Львова процес запустять пізніше – з 10 травня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.