дивись.info

КНДР повернулася у часовий пояс Південної Кореї

КНДР повернулася у часовий пояс Південної Кореї
Фото: Укрінформ

Північна Корея (КНДР) повернулася до єдиного часу з Південною Кореєю, пише «Європейська правда» з посиланням на Північнокорейську інформаційну агенцію.

КНДР, згідно з указом президіуму Верховних народних зборів, синхронізувала свій час із південнокорейським і перевела годинники на 30 хвилин вперед у ніч на 5 травня, яке вже настало в країні.

«Відновлення часу – це перший практичний крок, зроблений після історичної третьої зустрічі між КНДР і Південною Кореєю на вищому рівні задля прискорення процесу єдності Півночі і Півдня та перетворення їхніх розбіжностей у спільні речі», – йдеться у повідомленні північнокорейського агентства.

Раніше парламент Північної Кореї оголосив про своє рішення об’єднати свій часовий пояс з Південною Кореєю, починаючи з 5 травня, в спробі сприяти примиренню і єдності двох Корей.

Північна Корея вирішила скасувати стандартний час і перевела стрілки на 30 хвилин назад в серпні 2015 року, стверджуючи, що цей крок був спрямований на усунення наслідків колоніального правління Японії на Корейському півострові. Дві Кореї раніше використовували однаковий час.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.