дивись.info

Чергова група родин військовослужбовців-учасників АТО завершила оздоровлення в «Тисовці»

Чергова група родин військовослужбовців-учасників АТО завершила оздоровлення в «Тисовці»
фото: galinfo.com.ua

Упродовж двох тижнів на базі реабілітаційного центру Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» родини військовослужбовців-учасників АТО однієї з бригад оперативного командування «Північ» проходили психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію.

Про це повідомляє Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

«З початком реабілітаційної програми для учасників АТО у відомому унікальним розташуванням, незабутніми краєвидами та цілющим гірським повітрям туристично-спортивному комплексі створено єдину систему відновлення душевної рівноваги та м’якої інтеграції до умов мирного життя військовослужбовців, які брали участь у боях з російсько-окупаційними військами на Донбасі та членів їхніх родин, які за час ротації перебували у стресовому стані. Зокрема, комплекс заходів передбачав для старших учасників групи заняття в ігровому та тренажерному залах, відвідування масажних кабінетів та саун. До послуг молодшого покоління була дитяча ігрова кімната», – йдеться у повідомленні.

Заняття з психологічної реабілітації відбувалися у формі практичних занять: опанування арт-техніки спонтанного малювання та ліплення із солоного тіста в колі родини та товаришів по службі.

Також в програмі відпочинку було відведено час на велосипедні та піші прогулянки місцями Національного природного парку «Сколівські бескиди». А катання на роликових ковзанах припали до душі любителям активного відпочинку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.